Yangın Algılama Sistemleri


Yangın Alarm sistemleri,yangın algılama sistemi, yangın söndürme sistemi, yangın ihbar sistemi
Yangın Alarm sistemleri,yangın algılama sistemi, yangın söndürme sistemi, yangın ihbar sistemi

2002 yılında yapılmış olan düzenlemeler neticesinde zorunlu hale getirilen yangın algılama sistemi, binada çıkan yangının asgari süre içerisinde algılanmasını sağlar. Bu sayede de yangına hemen müdahale edilmesine imkân tanır.

Hem binalarda hem de ticari işletmelerde demirbaşlardan önce insan hayatı gibi değeri asla ölçülemeyecek bir varlığın korunmasını sağlayan yangın alarm sistemleri konusunda titiz davranılması gerekir. Firmamız bu konuda son derece titiz davranarak güvenliğinizin sağlanması için en ideal yangın alarm sistemini hizmetinize sunmaktadır.

          Yangın söndürme sistemi dedektörleri sayesinde duman, alev ve ısı varlığını sezen akıllı sistemlerimiz, insan hayatının korunmasını ve bina ya da işletmelerdeki diğer eşyaların yangından en az hasarla çıkmasını sağlar. Sistemlerimizin fiyatları projelere ve kullandığımız malzemelere göre değişmektedir.

İlgili yönetmelik kapsamında hazırlanan yangın ihbar sistemi hizmetlerimiz ile artık uykuya rahat bir şekilde dalabilirsiniz. Yangını hemen fark eden sistemlerimiz, hem binadaki kişilere hem de itfaiyeye haber verilmesini sağlar. Sizlerde yangın nedeni ile sorun yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, sistemlerimiz hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
1
WTF

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yangın Algılama Sistemleri

log in

Captcha!
Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format

Send this to a friend