Elektronik ve Otomasyon Marketiniz, ElektroShop


Elektronik ve Otomasyon Market
endüstriyel,ürünler,sensörler,fotosel,enkoder,ısı,kontrol,cihazları,plc,hmi,autonics,enkoder
Elektronik ve Otomasyon Market
endüstriyel,ürünler,sensörler,fotosel,enkoder,ısı,kontrol,cihazları,plc,hmi,autonics,enkoder

Günümüzde gün geçtikte artış gösteren ve hemen hemen her sektörde büyük bir akım içerisinde ilerleyen e-ticaret piyasası oldukça iyi yerlere gelmiştir. Türkiye’de endüstri sektöründe pazarpayı oldukça geniş olan elektroshop adlı firma yeni bir atılım yaparak kolları sıvayarak online satışa başlamıştır. Rakiplerine göre çok daha iyi fiyatlarla piyasada yerini almış olan elektroshop takdire şayandır.

Elektronik Marketiniz elektroshop.com.tr 7/24 kredi ve banka kartınız ile alışveriş yapabileceğiniz bir platformdur. Ürün çeşitlerinden kısaca bahsedecek olursak birkaçını aşağıdaki gibi listeleyebiliriz.

Endüstriyel Bilgisayarlar

Günümüz teknolojileri ve endüstri 4.0’ın faliyete geçmesi ile daha da çok ihtiyaç duyulan bir organ haline gelen Endüstriyel Bilgisayarları sizler için temin etmekteyiz. Wecon bu konuda son tasarım ve her geçen gün biraz daha geliştirdiği endüstriyel bilgisayarlarını piyasaya sundu. Ürün detayları ve toplu siparişler için tarafımıza iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Endüstriyel pc’lerin en çok tercih edildiği alanlar ise başlıca: Endüstriyel Otomasyon, Çevre İzleme, Bina Reklamı, SCADA sistemi, Dijital Etiketleme, Askeri ve Aero-Uzay, Satış ve POS Sistemi, IOO sistemleridir.

Alan Sensörü

Alan sensörleri, tıpkı güvenlik bariyeri ve ışık bariyerinde olduğu gibi genelde güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.Bu kapsamda Autonics Alan Sensörü tehlikeli noktaların ve tehlikeli alanların güvenilir ve ekonomik şekilde emniyete alınması gereken her yerde kullanıma sunuluyor.

Autonics alan sensörleri, uzun algılama mesafesi ve hesaplı fiyatlarıyla beraber Kullanımı kolay bir çok işlevin yanısıra daha güvenilir algılama çözümleri sunmaktadır. Alan Sensörü Fiyatları  hakkında detaylı bilgi alabilir online sipariş verebilirsiniz.

Sürücü ve Hareket Teknolojisi (Servo Sistemleri)

Servo motorlar açısal dönme yönetmi ile (Encoder) çalışmaktadır.Diğer motor türlerine göre daha hassastır. Frenli ve frensiz çeşitleri bulunan servo motorlar açısal hareket kabiliyetlerinden dolayı CNC kontrollü makineler için uygundur.Bir sürücü ile kontrol edilebilirler.

Sürücülerde (Motor Hız Kontrol Cihazı) düşük gerilim ve aşırı gerilim,aşırı sıcaklık,aşırı akım,aşırı yük, kısa devre vb. korumalar bulunur.Bir arıza sırasında cihaz devre dışı kalacağı için cihazın ve motorun koruması yapılmış olur.Sürücü motorun ve yükün hızlanma ve yavaşlama sürelerinin kontrolünü yapabilir.

Işık Bariyeri (Işık Perdesi, Güvenlik Bariyeri)

Işık Bariyerleri

Işık Bariyeri, tehlikeli noktaların ve tehlikeli alanların güvenilir ve ekonomik şekilde emniyete alınması gereken her yerde kullanıma sunuluyor. Çeşitlere bağlı olarak farklı makina fonksiyonlarına entegre olarak veya güvenli kontrolör çözümleri üzerinden seçilebilir. Ürün yelpazesi özel ortam koşulları için küçük ve kompakt gövde şekillerini veya aşırı sağlam ve dirençli çeşitleri en yüksek güvenlik seviyesine kadar kapsamaktadır. Güvenilir ve arızasız bir güvenlik sensörü, yüksek tesis kullanılabilirliği ve üretkenlik sunar. İnsanın ve makinenin “el ele” çalışma yaptığı tüm noktalarda, güvenlik ışık perdelerimiz dikey olarak el ve parmak koruması, giriş güvenliği veya yatay olarak alan emniyeti şeklinde kullanılabilir. Entegrasyon özelliği, kullanılabilirlik, ekonomiklik açısından en yüksek gereksinimleri bile karşılar. Işık bariyerleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir online sipariş verebilirsiniz.

 

 

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
0
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
2
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
4
Love
Win Win
5
Win
WTF WTF
3
WTF

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik ve Otomasyon Marketiniz, ElektroShop

log in

Captcha!
Don't have an account?
sign up

reset password

Back to
log in

sign up

Captcha!
Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format

Send this to a friend